O nas

O nas

O nas

Firma Bełtowski swoją działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczęła w 1984 roku w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 169A.
Pierwszy lata działalności firmy to obsługa serwisowa i naprawa samochodów zachodnich. Był to okres popularności tzw. „garbusów” i „golfów” pierwszej generacji.
W 1986 roku firma stała się specjalistycznym punktem obsługi samochodów marki VW i Audi po uzyskaniu autoryzacji koncernu VW G – Volkswagen Audi Group.
Obok serwisu powstaje w tym czasie sklep z częściami zamiennymi oraz z akcesoriami za dewizy.
W 1992 roku powstaje salon samochodowy oferujący samochody marki VW i Audi. Kolejne lata działalności firmy to budowa i poszerzenie części sklepowo-magazynowej. Jednocześnie następuje zakup specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i narzędzi warsztatowych niezbędnych do obsługi serwisowej kolejnej generacji samochodów koncernu VWG (1994 rok).
Rok 1995 jest rokiem rozszerzenia działalności firmy poprzez sprzedaż i obsługę samochodów marki Skoda wchodzących w skład Grupy VW.
Bardzo szybko okazało się, że zaplecze serwisowo- salonowe jakim dysponowała firma Bełtowski na ul. Zakopiańskiej 169A stało się niewystarczające, dlatego postanowiono zrealizować projekt budowy nowego obiektu, który dedykowany byłby marce Volkswagen. Jego realizację rozpoczęto w 1996r w Krakowie przy ul. Góra Libertowska 10 (przy drodze wylotowej do Zakopanego).
Nowy obiekt został ukończony i oddany do eksploatacji w lipcu 1998 roku. Jest to największy i najnowocześniejszy zakład dealerski w kraju.
Przyznanie „Certyfikatu Jakości ISO 9001:2000” w 2003 roku, jest dowodem uznania dla jakości świadczonych usług przez firmę Bełtowski i jednocześnie zobowiązaniem do dalszego rozwoju i pracy.
Długoletnia pasja do sportów samochodowych, Wojciecha i Marcina Bełtowskiego, właścicieli firmy BEŁTOWSKI, startujących w międzynarodowych rajdach i wyścigach pojazdami marki SUBARU, wzbudziła ich zaufanie do marki. Zaufanie i pasja do marki SUBARU, która pozostaje do dnia dzisiejszego, była jednym z głównych powodów wystąpienia o uzyskanie autoryzacji serwisowej. W dniu 11.02.2005r firma uzyskała od SUBARU Import Polska Sp. z o.o. autoryzację Serwisu Partnerskiego SUBARU, poszerzając tym samym gamę obsługiwanych przez siebie pojazdów.
Obecnie firma Bełtowski zatrudnia ponad 100 osób. Są to fachowcy z długoletnim doświadczeniem, którzy zostali przeszkoleni w ośrodkach szkoleniowych VW, Audi i SUBARU.
30 letnie doświadczenie firmy Bełtowski w branży motoryzacyjnej pozwala, na oferowaniu Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi serwisowej. Zapewniamy Państwu profesjonalny i nowoczesny serwis mechaniczny z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów, a pracownicy służą Państwu fachową poradą techniczną.

Certyfikaty i nagrody:
3 miejsce wśród salonów VW w plebiscycie „Test Salonów” gazety Auto Świat – 2010
1 miejsce wśród salonów VW w plebiscycie „Test Salonów” gazety Auto Świat – 2008
7 miejsce wśród salonów Audi w plebiscycie „Test Salonów” gazety Auto Świat – 2008
2006 – „Gazela Biznesu” – potwierdzenie przynależności firmy Bełtowski do elitarnego klubu Gazele Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
2005 – „Gazela Biznesu” – potwierdzenie przynależności firmy Bełtowski do elitarnego klubu Gazele Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
2004 – „Gazela Biznesu” – potwierdzenie przynależności firmy Bełtowski do elitarnego klubu Gazele Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
2001 – „Gazela Biznesu” – potwierdzenie przynależności firmy Bełtowski do elitarnego klubu Gazele Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm.